İstanbulun Tüm İlçelerine Hizmet Vermekteyiz

İstanbul Alçıpan Ustası

Odalar & Fiyatlar

İstanbul Alçıpan Ustası

Alçıpan

Alçıpan

Alçıpan; ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara verilen isimdir. Alçıpanlar genellikle dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde yerden duvara kadar olan bölümleri kap..

İncele
Asma Tavan

Asma Tavan

Çağdaş mimaride inşa edilen binalarda; ısıtma, havalandırma, aydınlatma, akustik, yangın detektörleri, güvenlik kameraları gibi sistemlerin kullanımı gereklilik haline gelmiştir. Bu tür sistemlerin kullanımı beraberinde estetik olarak istenmeyen b..

İncele
Bölme Duvar Sistemleri

Bölme Duvar Sistemleri

Ofis alanlarına şık, çok fonksiyonlu ve iş verimliliğini arttıran bir tasarım kazandıran bölme duvar sistemleri, işletmelerin değişen ihtiyaçlarına esnek kullanımlarıyla cevap vermektedir. Dolu, tümden cam, yarım camlı, cam cama veya modüler uygul..

İncele
Boya - Badana-Alçı

Boya - Badana-Alçı

Evinizi veya iş yerinizi boyatmak yeni bir görünüme mi sokmak  istiyorsunuz? Zemin boyasından, tavana kadar her türlü boya hizmetini yılların verdiği bilgi ve tecrübemiz ile optimal çözümler üretip hizmetinize sunuyoruz. Eski ve modası geçmiş alan..

İncele
Dekorasyon

Dekorasyon

Dekorasyon hizmetleri , uygulanan mağaza veya ofis konseptine göre çok akıllıca ve iyi tasarlanmalıdır. Şık bir görünüm sağamasının yanısıra , kullanım alanları ve kalite bakımından en üst seviyede olmalıdır. Amacına uygun tasarlanmış dekorasyon p..

İncele
Çatı Tadilat

Çatı Tadilat

Çatı demek binanın en fazla hasar gören ve en çok bakıma ihtiyaç duyan bölümü demektir. Özellikle Türkiye gibi dört mevsimin de yaşandığı ülkelerde her türlü atmosfer olayına maruz kalan çatıların belli dönemlerde elden geçirilmesi, sorunlu yerler..

İncele
İzolasyon

İzolasyon

Yapılarda izolasyon en önemli konulardan biridir. Binaların uzun ömürlülüğü ve sağlamlığı için izolasyon büyük önem taşımaktadır. Hava şartlarındaki sıcak soğuk geçişlerinden, yağmur, kar gibi yağış etkilerinden ve bina temelinde yeraltı sularında..

İncele
Gergi Tavan

Gergi Tavan

Gergi tavan bir çok alanda fonksiyonel olarak kullanılmaktadır. Yeni binalar veya yenilenme ihtiyacı olan binalar, konutlar, ofisler, spalar, oteller, kafeler, barlar, mağazalar, restaurantlar, okullar, hastaneler, kapalı yüzme havuzları, müzeler,..

İncele
Kartonpiyer

Kartonpiyer

Dekorasyon çalışmaları içerisinde kartonpiyer çalışmalarını görmemiz mümkün. Bunun başlıca sebebi uygulandığı mekana dekoratif bir görsellik katmasının yanı sıra, tavan ve duvarlardaki eğrilikleri ve pürüzleri kapatma özelliğine sahip olmasıdır. T..

İncele
TV Ünitesi

TV Ünitesi

Ev dekorasyonu emek ve maailiyet isteyen ciddi bir iştir., Duvar dekorasyonlarından yer döşemelerine, pencerelerden tavan dekorasyonlarına kadar mobilya işine ve dekor işlerine girmeden bile hadisz ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Sözü, al..

İncele
Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü asma tavan plaka, akustik, hijyen, ısı izolasyonu, yangın ve nem dayanımı konularında farklı beklentileri ekonomik şekilde ve sınırsız yüzey seçenekleri ile karşılayabilmesi sayesinde tüketiciler tarafından tercih edilir olmuştur.Montajı, ..

İncele
Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan Sistemleri, iç mekanlarda karşılaşılabilecek pek çok şantiye sorununa kesin çözüm getirmek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiştir.Üretim programı serbest oturan (düz ve sarkmalı), gizli taşıyıcılı,kanca ve entegre plakalar ile g..

İncele


E Bültene Kaydol

İndirim ve kampanyalardan haberdar olun

web tasarım

© Copyright 2020